Co chci hledat? Kategorie Lokalita Cena od Cena do
cena od do

Hry, hobby

cena
20 / 40 / 60

Hobby bazar

Nejčastěji navštěvované kategorie Hobby bazaru:

bazar dalekohledů

Bazar dalekohledůAstrobazar použitými dalekohledy, objektivy, okuláry a astropříslušenstvím. Uživatelé zde dokonce nabízejí hvězdářské dalekohledy.

Modelářský bazar Modelářský bazarNabídka a poptávka modelů letadel, bojové techniky, vrtulníků, lodí, aut, RC souprav, elektroniky, motorů a jiného příslušenství jako modelářské barvy a literatura.
Bazar her na Xbox

Bazar her na Xbox 360 - Uživatelé nabízí velké množství nových a starších hr za bazarové ceny. Naleznete zdy závodní, logické akční i hry pro malé děti. Nechybí ani adventury, RPG a strategie.

 Bazar RC modelů Bazar RC modelů -  Pořídíte zde RC modely letadel, vrtulníků, lodí a teréní či závdních aut. Nechybí ani náhradní díly a příslušenství jako dálkové ovládání a vysílačky.
Bazar her naps3

Bazar her na PS3 - Bazar starších her na SONY Playstation 3. Najdete zde však i hry na starší Playstation 1 a 2. Vybírat můžete z adventur, akčních her, populárních bojovek až po plošinovky.

Bazar rybářských potřeb

Bazar rybářských potřeb - Můžete zde výhodně prodat a zakoupit udice, navijáky, třpytky, signalizátory, olůvka, vezírky, podběráky a jiné rybářské potřeby.

 
zobrazeno: 731x
RC dvouplošník MELLEZO E50

RC dvouplošník MELLEZO E50

zveřejněno: 7.9.2019, město: Praha 9 Kategorie: Modelářství Modelářství Praha 9
Prodám nebo vyměním stavebnici RC dvouplošníku Mellizo E50 za jiný model, případně modelářský materiál. Stavebnice ... více
4.900,- Kč
zobrazeno: 1419x
Baví vás kaligrafie?

Baví vás kaligrafie?

zveřejněno: 21.7.2019, město: Zlín Kategorie: Ostatní Ostatní Zlín
Baví vás oblíbená a moderní technologie s názvem kaligrafie? Rádi vyrábíte ozdobné názvy a není vám krasopis cizí? ... více
cena dohodou
zpět na hlavní stranu
Newsletter

Chcete dostávat emailem informace o inzerátech, která vás zajímá?

Přihlašte se k odběru newsletteru! Přihlásit
Copyright © 2012-2014 AKTIVITY s.r.o.