Co chci hledat? Kategorie Lokalita Cena od Cena do
cena od do

Knihy

cena
20 / 40 / 60

Nejčastěji navštěvované kategorie Bazaru knih

detektivky Detektivky - Klasické detektivní romány, thrillery, a horory. Najdete tu i výprodeje a levné knihy. Nechybí ani detektivky klasických autorů. časopisy

Časopisy - Antiquvariát starších časopisů. Najdete zde i celé ročníky časopisů jako CINEMA, Abíčko, Melodie, Amatérské rádio, 100+1 a další. Inzerenti zde nabízejí i komiksy.

encyklopedie Encyklopedie - Inzeráty českých i zahraničních encyklopedií. Od dětských až po encyklopedie historie, letectví, záhad, zvířat, hudby či cestování.  historické romány Historické romány - Prohlédněte si inzerci nových i starších historických románů. Najdete zde romány pro ženy, i cestovatelské z Egypta.
odborné knihy

Hobby, odborné knihy - Zajímají vás návody, tipy a triky pro vaše koníčky? V této kategorii naleznete odborné knihy v angličtině i v českém jazyce. 

slovníky

Dětská literatura - Zdají se vám učebnice pro děti příliš drahé? Prohlédněte si tuto sekci a vyberte si levnou dětskou knihu.

učebnice

Učebnice a skripta pro střední školy - Studujete a nechce se vám utrácet za nové knihy? V této kategorii najdete učebnice pro SŠ a SOU.

kuchařky

Kuchařky a knihy o vaření - Chystáte se koupit knihu receptů? Zde najdete kuchařky známých populárních zahraničních kuchařů. Nechybí ani klasické české kuchařky.

 


Nenalezen žádný článekNewsletter

Chcete dostávat emailem informace o inzerátech, která vás zajímá?

Přihlašte se k odběru newsletteru! Přihlásit
Copyright © 2012-2014 AKTIVITY s.r.o.