Co chci hledat? Kategorie Lokalita Cena od Cena do
cena od do

Sport

cena
20 / 40 / 60

Sport bazar

Nedaří se vám nalézt tu správnou sportovní inzerci? Náš sport bazar vám umožní podat si zdarma inzerát na jakékoliv sportovní potřeby. Najdete zde levné sportovní vybavení, jako jsou například posilovací stroje, míče pro různé sporty, tenisové rakety, ale také kola pro dospělé i pro nejmenší. V  kategorii bazar sportovních potřeb rovněž levně pořídíte lyže, nebo snowboardy na zimu, nebo kajaky a kanoe na léto. Nechybí možnost darování, nebo smluvní ceny.

Nejčastěji navštěvované kategorie:

golf bazar

Golf bazar - Naleznete zde vybavení pro golf i minigolf. Jako golfové hole, železa, míčky, gripy, brašny, vozíky ale i golfové hodinky. Nechybí ani inzerce golfových kurzů.

paragliding Paragliding - Specializovaný bazar pro paragliding i motorový paragliding. Uživatelé zde nabízí Křídla, záložní padáky, varia, paramotory, přilby, batohy atd.
horská kola a cyklistika

Cyklo bazar - V inzerci najdete horská kola, silniční kola, dětská kola. Ale také cyklo vybavení jako vidlice, řetězy, přehazovačky, šlapky, brzdy a jiné vybavení pro kola.

 lyže a snowboard SKI bazar - Najdete zde sjezdové lyže, běžky, carvingové lyže i snowboardy. Dále hůlky, vázání, boty, oblečení i celé lyžařské sety. Inzerenti zde nabízí i lyžařské kurzy.
 lodě

Bazar lodí a lodního příslušenství - Inzerce lodí, motorových člunů, kajaků, nafukovacích člunů, vodních skůtrů, jachet, plachetnic, motorů a dalšího příslušenství. 

 fitness a jogging

Fitness a jogging - Spinningová kola, trenažery, činky, cvičící a posilovací stroje, rotopedy, vibrařní plošiny, trampolíny a další sportovní vybavení.

 
zobrazeno: 1691x
Spací pytel modrá barva délka cca 183cm. Vše v pořádku vhodný na léto. Cena 300,- Kč.

Spací pytel modrá barva délka cca 183cm. Vše v pořádku vhodný na léto. Cena 300,- Kč.

zveřejněno: 16.12.2018, město: Benešov Kategorie: Kempink Kempink Benešov
Prodám: Spací pytel modrá barva délka cca 183cm. Vše v pořádku vhodný na léto. Cena 200,- Kč. Benešov. Do Prahy zda ... více
200,- Kč
zobrazeno: 2109x
Výkup Matrix

Výkup Matrix

zveřejněno: 29.11.2018, město: Kolín Kategorie: Fitness, jogging Fitness, jogging Kolín
Vykupujeme – fitness stroje Matrix a veškeré fitness vybavení. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje. Vykupujem ... více
1,- Kč
zobrazeno: 1675x
Výkup Nautilus

Výkup Nautilus

zveřejněno: 29.11.2018, město: Kolín Kategorie: Bojové sporty Bojové sporty Kolín
Vykupujeme – fitness stroje Nautilus a veškeré fitness vybavení. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje. Vykupuj ... více
1,- Kč
zobrazeno: 1540x
Výkup Nordick trac

Výkup Nordick trac

zveřejněno: 29.11.2018, město: Kolín Kategorie: Adrenalinové sporty Adrenalinové sporty Kolín
Vykupujeme – fitness stroje Nordick track a veškeré fitness vybavení. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje. Vy ... více
1,- Kč
zpět na hlavní stranu
Newsletter

Chcete dostávat emailem informace o inzerátech, která vás zajímá?

Přihlašte se k odběru newsletteru! Přihlásit
Copyright © 2012-2014 AKTIVITY s.r.o.