Co chci hledat? Kategorie Lokalita Cena od Cena do
cena od do

Sport

cena
20 / 40 / 60

Sport bazar

Nedaří se vám nalézt tu správnou sportovní inzerci? Náš sport bazar vám umožní podat si zdarma inzerát na jakékoliv sportovní potřeby. Najdete zde levné sportovní vybavení, jako jsou například posilovací stroje, míče pro různé sporty, tenisové rakety, ale také kola pro dospělé i pro nejmenší. V  kategorii bazar sportovních potřeb rovněž levně pořídíte lyže, nebo snowboardy na zimu, nebo kajaky a kanoe na léto. Nechybí možnost darování, nebo smluvní ceny.

Nejčastěji navštěvované kategorie:

golf bazar

Golf bazar - Naleznete zde vybavení pro golf i minigolf. Jako golfové hole, železa, míčky, gripy, brašny, vozíky ale i golfové hodinky. Nechybí ani inzerce golfových kurzů.

paragliding Paragliding - Specializovaný bazar pro paragliding i motorový paragliding. Uživatelé zde nabízí Křídla, záložní padáky, varia, paramotory, přilby, batohy atd.
horská kola a cyklistika

Cyklo bazar - V inzerci najdete horská kola, silniční kola, dětská kola. Ale také cyklo vybavení jako vidlice, řetězy, přehazovačky, šlapky, brzdy a jiné vybavení pro kola.

 lyže a snowboard SKI bazar - Najdete zde sjezdové lyže, běžky, carvingové lyže i snowboardy. Dále hůlky, vázání, boty, oblečení i celé lyžařské sety. Inzerenti zde nabízí i lyžařské kurzy.
 lodě

Bazar lodí a lodního příslušenství - Inzerce lodí, motorových člunů, kajaků, nafukovacích člunů, vodních skůtrů, jachet, plachetnic, motorů a dalšího příslušenství. 

 fitness a jogging

Fitness a jogging - Spinningová kola, trenažery, činky, cvičící a posilovací stroje, rotopedy, vibrařní plošiny, trampolíny a další sportovní vybavení.

 
zobrazeno: 539x
V squat machine

V squat machine

zveřejněno: 18.9.2019, město: Břeclav Kategorie: Fitness, jogging Fitness, jogging Břeclav
Masivní nakládací fitness stroj na posilování nohou. V squat fitness machine je multifunkční nakládací stroj na ko ... více
43.500,- Kč
zobrazeno: 540x
Fitness stroje

Fitness stroje

zveřejněno: 18.9.2019, město: Břeclav Kategorie: Fitness, jogging Fitness, jogging Břeclav
Nakládací fitness stroje typu hammer. V nabídce máme všechny typy na všechny svalové partie. Můžete si vybrat vlas ... více
35.800,- Kč
zobrazeno: 1341x
Půjčovna podsadových stanů

Půjčovna podsadových stanů

zveřejněno: 21.8.2019, město: Praha 4 Kategorie: Turistika, horolezectví Turistika, horolezectví Praha 4
Nabízím k zapůjčení táborové podsadové stany, dřevěné, plocha 2x2 m, výška podsady 0,75m, podlážka třídílná dělená, ... více
99,- Kč
zobrazeno: 2223x
Saw palmetto- Král vitamín oznamuje

Saw palmetto- Král vitamín oznamuje

zveřejněno: 18.7.2019, město: Praha 8 Kategorie: Sportovní potřeby Sportovní potřeby Praha 8
Bylinná formule s výtažkem ze serenoi plazivé, pro každého muže po čtyřicítce! Její účinky jsou známy po staletí. P ... více
cena dohodou
zpět na hlavní stranu
Newsletter

Chcete dostávat emailem informace o inzerátech, která vás zajímá?

Přihlašte se k odběru newsletteru! Přihlásit
Copyright © 2012-2014 AKTIVITY s.r.o.