Co chci hledat? Kategorie Lokalita Cena od Cena do
cena od do

Newsletter - Zadejte email:

PC

cena
20 / 40 / 60

PC bazar

Podejte si zcela zdarma inzerát na váš starý počítač nebo některé komponenty. Takto můžete inzerovat počítače a notebooky, které už se do vaší domácnosti nehodí, ale také tiskárny a vhodné náplně do nich, kterými jsou cartridge a tonery. Bazar pc nabízí zajisté také možnost levně nakupovat. Třeba si zde můžete za pár kaček pořídit počítač od výrobců AMD, Asus, HP, Acer nebo Lenovo. Zánovní stolní počítače nebo cestovní notebooky z této sekce zaujmou. Naše levné příslušenství na pc a bazar elektroniky, to jsou ovšem také herní konzole jako je Xbox 360 nebo legendární Playstation 3 a 4.

Nejčastěji navštěvované kategorie PC bazaru:

grafické karty Grafické karty - Inzerce grafických karet do notebooků i počítačů. Najdete zde kardy N-vidia i G-force.  LCD monitory

LCD monitory - Hledáte levný LCD monitor? Pak navštivte tuto sekci a vybírejte z inzerce našich inzerentů.

herní konzole Herní konzole - V naší nabídce bazaru najdete použité herní  konzole Sony PSP, Playstation 2 i 3, Xbox 360. I očipované. notebboky Notebooky - Naleznete zde notebooky, macbooky, minibooky, nebo ultrabooky značek  Acer, Asus, HP, Lenovo, Toshiba a další.
hry na x-box 360

Bazar her na Xbox 360 - Uživatelé zde nabízí velké množství nových a starších her za bazarové ceny. Naleznete zdy závodní, logické akční i hry pro malé děti. Nechybí ani adventury, RPG a strategie.

PC sestavy

PC sestavy - Vybírejte z nabídky inzerátů počítačů a repasovaných PC sestav. Najdete zde PC sestavy na hry a multimédia i pro kancelářské použití.

 


Nenalezen žádný článekNewsletter

Chcete dostávat emailem informace o inzerátech, která vás zajímá?

Přihlašte se k odběru newsletteru! Přihlásit
Copyright © 2012-2014 AKTIVITY s.r.o.