Co chci hledat? Kategorie Lokalita Cena od Cena do
cena od do

Ubytování

cena
20 / 40 / 60

Milenecký azyl České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 11.1.2022 město: České Budějovice
Milenecký azyl České Budějovice
odeslat na email oblíbený inzerát
tisk
720,- Kč zobrazeno: 1391x

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 11.1.2022 město: České Budějovice
Penzion Minor ubytování České Budějovice
odeslat na email oblíbený inzerát
tisk
490,- Kč zobrazeno: 1391x

Ubytování v Beskydech v luxusních apartmánech

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 16.11.2021 město: Frýdek-Místek
Ubytování v Beskydech v luxusních apartmánech
odeslat na email oblíbený inzerát
tisk
cena dohodou zobrazeno: 2197x

Milenecký azyl České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 22.7.2021 město: České Budějovice
Milenecký azyl České Budějovice
Milenecký azyl České Budějovice pro zamilované páry nebo dvojice, které hledají absolutní diskrétnost, a příjemné prostředí na úrovni se těší na Vaši návštěvu. Dopřejte si to nejlepší. Náš hodinový hotel České Budějovice Vám nabídne soukromí, čistotu, pohodu a klid. Diskrétní azyl pro milence v Českých Budějovicích, kde si můžete splnit i ty nejtajnější erotické sny v příjemném intimním prostředí. Krátkodobé milenecké ubytování v Českých Budějovicích na dobu až 6 hodin, v době od 9 do 15 hodin, nebo v jiném čase na základě předchozí tel. dohody s recepcí. Také si v hodinovém hotelu České Budějovice můžete jen odpočinout a relaxovat. Diskrétní parkování na uzavřeném parkovišti je pro Vás samozřejmě zdarma. Užijte si každou minutu v Českých Budějovicích v azylu pro milence na maximum. Hodinové hotely a milenecké azyly České Budějovice Vám jsou k dispozici a vůbec nezáleží na Vaši sexuální orientaci, profesionálnímu personálu je to jedno a nikdo tomu nevěnuje žádnou pozornost.
zobrazeno: 6764x

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 22.7.2021 město: České Budějovice
Penzion Minor ubytování České Budějovice
Penzion Minor se nachází v tiché části města České Budějovice a poskytuje svým hostům kvalitní levné ubytování v klidu a soukromí kde se budete cítit jako doma. Pokud se navštívíte České Budějovice za účelem dovolené, je naše ubytovací zařízení pro Vás skvělým tipem ubytování. Ubytování České Budějovice je ve všech pokojích i apartmánu plně vybaveno vlastním WC i koupelnou, ledničkou, satelitní televizí. V celém objektu penzion Minor České Budějovice je k dispozici rychlé Wi-Fi připojení k internetu. Parkování je možné na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti. Ubytování České Budějovice podává snídaně ve své restauraci dle Vašeho výběru ze šesti položek snídaňového menu. Zavítejte do Českých Budějovic a prohlédněte si historické město a jeho okolí, penzion Minor je svou polohou ideálním místem pro ubytování, které lze během dovolené využít jako základnu k výletům po okolí, například do Hluboké nad Vltavou, nebo do Českého Krumlova či Třeboně. Věřte, že naši zaměstnanci učiní vše pro Vaše příjemné a levné ubytování v Českých Budějovicích a stanete se tak jedněmi z mnoha spokojených klientů. Penziony v Českých Budějovicích kromě rodinné dovolené, lze využít jako levné dlouhodobé ubytování pro pracovní skupiny a služební cesty.
zobrazeno: 6445x

Ubytování - Štúrovo - v areálu koupaliště

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 8.6.2021 město: Brno
Ubytování - Štúrovo - v areálu koupaliště
Ubytování v Štúrove v areálu koupaliště Vadaš v 2,3,4, lůžkových pokojích. V červnu super ceny a pobyt na 3-4 noci. V ceně ubytování vstup na koupaliště. 7 bazénů s termální vodou 28 - 35C. V okolí mnoho kulturních památek plavba po Dunaji, katedrála Ostrihom, Višegrad. www.apohoda.sk
zobrazeno: 5867x

Milenecký azyl České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 22.4.2021 město: České Budějovice
Milenecký azyl České Budějovice
Milenecký azyl se nachází v Českých Budějovicích, ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě města, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti. Maximální hygiena a čistota v hodinovém hotelu České Budějovice je největší prioritou. Pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, nebo svého milého během dne, hodinový hotel České Budějovice nabízí milenecké ubytování v příjemném prostředí, v době od 9 do 15 hodin, nebo v jiném čase na základě předchozí tel. dohody s recepcí. Milenecké azyly a hodinové hotely jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb diskrétního ubytování pro zamilované. Přijeďte si do mileneckého azylu České Budějovice užít a zapomenout na starosti všedních dnů. Hodinový hotel v Českých Budějovicích Vám umožní užít si diskrétně se svou milenkou či milencem krásné intimní chvíle v kvalitně vybavených pokojích. Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci hodinového hotelu klíče od pokoje může pouze jeden z milenců. Druhý partner (partnerka) do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup je v azylu pro milence České Budějovice samozřejmostí.
zobrazeno: 6845x

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 22.4.2021 město: České Budějovice
Penzion Minor ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice disponuje komfortními apartmány a jednolůžkovými až čtyřlůžkovými pokoji, jejichž součástí je vlastní sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, bezdrátové připojení k internetu zdarma, přenosný ventilátor a chladnička. Pro klienty, kteří si rádi uvaří dle své chuti, se v některých pokojích nachází kuchyňka. Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích pro pracovní skupiny, ale i pro jednotlivce na služebních cestách. Ubytování Minor České Budějovice leží v Jihočeském kraji, který patří mezi nejnavštěvovanější a nejhezčí kraje v České republice. Jedná se o prostředí, kde se nachází nesčetně mnoho historických památek a muzeí. České Budějovice a okolí se staly rájem pro cyklisty, turisty i milovníky kultury. Rodiče zde naleznou mnoho zábavných míst pro své malé ratolesti. Penzion Minor České Budějovice přijímá hosty po celý rok. Hosté si mohou vybrat snídani z šesti snídaňových menu. Minor České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy nebo s jinými domácími mazlíčky. K ubytovacímu zařízení je snadná a bezproblémová dopravní dostupnost městem České Budějovice, potěší Vás bezproblémové parkování osobních aut včetně dodávek před penzionem zdarma. Vyhrazené a monitorované parkoviště přímo v objektu ubytování je za poplatek. Penzion Minor České Budějovice se nachází v tiché části města, nedaleko centra i výstaviště, ve Školní ulici č. 8, v okolí jsou koleje VŠTE, pivovar Budvar a firma Robert Bosch. Ubytování České Budějovice poskytuje za přijatelnou cenu kvalitní ubytovací služby, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid. Pokoje penzionu i celé ubytovací zařízení je nepřetržitě udržováno v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady. Penzion Minor České Budějovice má téměř třicetiletou tradici a získal od spokojených hostů vysoká hodnocení, proto patří mezi oblíbené levné penziony a je držitelem různých ocenění a prestižních certifikátů kvality. Pobyt v penzionu se přibližuje ceně ubytovny v Českých Budějovicích. V okolí ubytování České Budějovice Minor naleznete místa, která stojí za to pečlivě prozkoumat, například strážní domek koněspřežní železnice, radnice, Samsonova kašna, unikátní renesanční zvonice Černá věž a Jihočeské muzeum. V okolí penzionu Minor České Budějovice lze také navštívit zámek Hluboká nad Vltavou, barokní vesničku Holašovice, nebo Český Krumlov a jeho jedinečný zámek.
zobrazeno: 6381x

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 21.1.2021 město: České Budějovice
Penzion Minor ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice nabízí levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích, které je situováno v prostorném apartmánu a pohodlných pokojích, komfortně vybavených chladničkou, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, v některých pokojích mají hosté k dispozici mikrovlnnou troubu, varnou konvici a nádobí. Ubytování České Budějovice patří ve městě mezi nejlevnější, je vhodné pro jednotlivce, manželské i zamilované páry, mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, je také velice cenově zajímavé pro obchodníky, montážníky, dělnické party, pracovní skupiny, služební cesty a pro všechny, kteří hledají v Českých Budějovicích levné penziony. Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní hotelové restaurace, kde jsou pro hosty připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin. Kromě příjemného levného hotelového ubytování přibližujícího se cenám ubytovny v Českých Budějovicích Vám penzion nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů je možné a bezproblémové. Penzion Minor České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Levné ubytování České Budějovice poskytuje kvalitní služby za přijatelnou cenu, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid, apartmán i pokoje jsou nepřetržitě udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady. Pro cykloturisty a motocyklisty nabízí penzion Minor České Budějovice zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly. Dovolená strávená ve městě České Budějovice nemá chybu, neboť v okolí města a v celé oblasti Jižní Čechy se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek. Ubytování v Českých Budějovicích se psy nebo s jinými domácími mazlíčky je v penzionu akceptováno, ale pouze po předchozí dohodě s pracovníky recepce. Penzion České Budějovice hostům během dovolené doporučuje prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytovacího zařízení. Levné ubytování v soukromí České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.
zobrazeno: 6883x

ProFamily Hotel TOP Benecko - ubytování pro školy

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 1.10.2020 město: Semily
ProFamily Hotel TOP Benecko - ubytování pro školy
Chcete v plánu své děti poslat na dobrodružný pobyt, o němž budou ještě hondě dlouho vyprávět svému okolí? Chcete své děti ubytovat v hotelu, jenž pamatuje ještě většina našich maminek a jenž prošel kompletní a náročnou rekonstrukcí? Tehdy je pobyt a ubytování pro školy v přírodě, ale také pro vás v ProFamily Hotel TOP Benecko https://www.top.profamily.cz/, jako dělaný. Na tomto kouzelném místě se vaše ratolesti rozhodně nebudou nudit. A co více, panuje tu vynikající kuchyně jako od babičky. Ubytování pro školy je na tomto místě jako stvořené. Malebná krajina a luxusní lyžařské středisko jsou garancí toho, že se jedná nejen o pestrý hotel pro rodiny s dětmi nýbrž jako dokonalé místo pro mateřské školy a školky, jenž zde naleznou dokonalý klid a pohodu.
zobrazeno: 5981x

ProFamily Hotel TOP ubytování pro školy v přírodě

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 17.8.2020 město: Semily
ProFamily Hotel TOP ubytování pro školy v přírodě
Chcete v plánu své ratolesti poslat na příjemný pobyt, o kterém budou ještě velmi dlouho vyprávět svému okolí? Chcete své děti ubytovat v hotelu, který pamatuje ještě většina našich matek a který prošel kompletní a náročnou rekonstrukcí? V tom případě je pobyt a ubytování pro školy v přírodě, nýbrž i pro vás v ProFamily Hotel TOP Benecko https://www.top.profamily.cz/, jako dělaný. Na tomto překrásném místě se vaše děti určitě nebudou nudit. A co více, panuje zde dokonalá kuchyně jako od babičky. Ubytování pro školy je na tomto místě jako stvořené. Kouzelná krajina a fascinující lyžařské středisko jsou garancí toho, že se jedná nejen o prvotřídní hotel pro rodiny s dětmi ale i jako dokonalé místo pro mateřské školy a školky, které zde naleznou překrásný klid a pohodu.
zobrazeno: 6129x

UbytovnaKaplice.cz ceny od 130.-Kč/ den

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 7.7.2020 město: Český Krumlov
UbytovnaKaplice.cz ceny od 130.-Kč/ den
UbytovnaKaplice.cz nabízí dlouhodobé i krátkodobé ubytování v nově zrekonstruované ubytovně. K dispozici 1, 2, 3, 4 lůžkové pokoje. Vhodné pro pracovní agentury, stavební firmy. Parkování, WI-Fi, společenské místnosti, kuchyňky, prádelna pro ubytované, nápojové a potravinové automaty. Ceny: 2 až 4 lůžkový pokoj 4.500.-Kč včetně 15 % DPH a místních poplatků 1 - lůžkový pokoj 6.200.- Kč včetně 15 % DPH a místních poplatků Celkem 64 lůžek. Pro další informace volejte 00420 773 220 427, ubytovat@ubytovnakaplice.cz K dispozici uzamykání jízdních kol, praní prádla. Na pokojích uzamykatelné šatní skříňky. Platby možné v hotovosti, kartou, bankovním převodem. http://www.UbytovnaKaplice.cz # Ubytovna, Ubytování, Penzion, Dlouhodobé ubytování, monterzimmer, pronájem pokoje, Hostel, bydlení pro agentury
zobrazeno: 5502x

Milenecký azyl - hodinový hotel České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 4.4.2020 město: České Budějovice
Milenecký azyl - hodinový hotel České Budějovice
Pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, nebo svého milého během dne, milenecký azyl - hodinový hotel České Budějovice nabízí ubytování v příjemném prostředí, v době od 9 do 15 hodin, nebo v jiném čase na základě předchozí tel. dohody s recepcí. Maximální hygiena a čistota v hodinovém hotelu České Budějovice je největší prioritou. Milenecký azyl se nachází v Českých Budějovicích ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě města, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti. Hodinové hotely a milenecké azyly jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb diskrétního ubytování. Přijeďte si do mileneckého azylu užít a zapomenout na starosti všedních dnů. Hodinový hotel v Českých Budějovicích Vám umožní užít si diskrétně se svou milenkou či milencem krásné chvíle v kvalitně vybavených pokojích. Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci hodinového hotelu klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Druhý partner (partnerka) do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků mileneckého azylu, je samozřejmostí.
zobrazeno: 6622x

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 4.4.2020 město: České Budějovice
Penzion Minor ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice je určen hostům, kteří hledají kvalitní levné ubytování se snídaní, nedaleko centra města i výstaviště, pobyt je vhodný pro manželské páry, mladé i seniory a rodiny s dětmi. Ubytování patří mezi nejlevnější hotely a penziony ve městě České Budějovice pro rodinnou dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny. Školící prostory v ubytování Minor České Budějovice jsou vhodné pro malé skupiny osob pořádajících firemní školení, výuku, instruktáže, besedy, přednášky, prezentace, semináře, pracovní porady či obchodní schůzky a jednání. Občerstvení - různé druhy kávy a nápojů jsou samozřejmě k dispozici. Penzion Minor České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Ubytování České Budějovice Minor disponuje komfortně zařízenými pokoji a dvoupokojovým apartmánem s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem a wi-fi internetovým připojením v celém objektu. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Penzion Minor České Budějovice má rodinnou atmosféru a příjemný ochotný personál. Proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu Vaší dovolené. Objekt je snadno dostupný vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Levné ubytování Vám ve městě České Budějovice zpříjemní vlastní restaurace, kde jsou podávány kvalitní snídaně. Ubytování lze využít v rámci levné dovolené v Českých Budějovicích, jako skvělé výchozí stanoviště pro procházky a výlety do okolí města v oblasti Jižní Čechy.
zobrazeno: 6343x

Ubytování České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 2.1.2020 město: České Budějovice
Ubytování České Budějovice
Levné ubytování najdete nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Penzion České Budějovice nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pro náročnější hosty, nebo rodiny s dětmi dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby. Prostorné pokoje penzionu jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem a minibarem. Wi-fi je k dispozici v celém objektu. V restauraci Vám ubytování České Budějovice, poskytne chutnou snídani, kterou si klienti mohou sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu. Parkování vozidel je možné na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Levné ubytování České Budějovice je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, dovolenou, i pro obchodní, pracovní a služební cesty. Penzion Vám po dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.
zobrazeno: 7179x

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 2.1.2020 město: České Budějovice
Penzion Minor ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice má rodinnou atmosféru a příjemný ochotný personál. Proto se budete cítit velice pohodlně po celou dobu ubytování. Ubytování České Budějovice se může pochlubit pěknými komfortně vybavenými pokoji a je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Penzion v Českých Budějovicích se snídaní a parkovištěm patří mezi nejlepší penziony splňující požadavky na kvalitní ubytování za rozumnou cenu. Ubytování se nachází v klidné a tiché části města České Budějovice, nedaleko centra a nabízí možnost snadného parkování osobních automobilů i dodávek na vlastním uzavřeném a monitorovaném parkovišti. Penzion Minor je ideální pro rodiny s dětmi i pro obchodní cestující, kteří mají naplánovánu služební pracovní cestu do Českých Budějovic a hledají nejlepší kvalitní a levné ubytování.
zobrazeno: 7055x

Levné ubytování Praha 8

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 26.9.2019 město: Praha 8
Levné ubytování Praha 8
Nabízím slušné ubytování pro bezproblémové ženy i muže od 169,-Kč/noc v Praze 8, u metra B-Palmovka. WIFI a parkování zdarma, možnost praní a vaření. tel. +420 606149407 Web: http://www.ubytovani-praha-8.cz
zobrazeno: 9573x

Ubytování České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 22.9.2019 město: České Budějovice
Ubytování České Budějovice
Ubytování České Budějovice Vám poslouží jako levný penzion pro služební pracovní cesty i rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Levné ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města České Budějovice, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Levné ubytování České Budějovice je nekuřácké. Pokoje penzionu jsou kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. V některých pokojích je k dispozici kuchyňka s mikrovlnkou. Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu. Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem České Budějovice a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti. Penziony České Budějovice jsou oblíbeny a navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. Levné ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov. Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích je v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka, nebo na jaře, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Na Českobudějovické výstaviště přijedete během několika minut jízdy automobilem. Zájemcům o pobyt v těchto termínech doporučujeme, zajistit si rezervaci ubytování s větším časovým předstihem.
zobrazeno: 9960x

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 22.9.2019 město: České Budějovice
Penzion Minor ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování se nachází nedaleko centra města i výstaviště, je vhodný pro všechny věkové kategorie, pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty a pro každého, kdo hledá mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích a v okolí kvalitní ubytování. Kromě příjemného ubytování v Českých Budějovicích, Vám penzion poskytne snídaně v restauraci a parkování na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu penzionu, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Penzion Minor České Budějovice je mezi hotely a penziony velice oblíben a navštěvován, nabízí prostorné kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém ubytování je zdarma internetové Wi-Fi připojení. Levné ubytování České Budějovice penzion Minor připravuje chutné snídaně dle vlastního výběru hostů z šesti položek snídaňového menu. Ubytování se psy v penzionu Minor České Budějovice je možné po předchozí dohodě s recepcí ubytovacího zařízení.
zobrazeno: 9759x

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Kategorie: Ubytování
zveřejněno: 21.6.2019 město: České Budějovice
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města i výstaviště, vhodné pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty a pro všechny, kteří hledají mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích kvalitní ubytování. České Budějovice penzion Minor nabízí levné ubytování v prostorných a pohodlných pokojích komfortně vybavených minibarem, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, rychlé připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu penzionu. Kromě ubytování, Vám penzion Minor České Budějovice nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Pro cykloturisty a motocyklisty nabízí penzion zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly. Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky penzion České Budějovice akceptuje, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu. Penzion České Budějovice, levné ubytování Minor si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde připravuje pro ubytované hosty chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky snídaňového menu od 7:00 do 10:00 hodin. V okolí ubytování České Budějovice, penzion Minor se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek. Penzion Minor doporučuje hostům ve volném čase prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v Budějovickém pivovaru Budvar a je vzdáleno 700 m od penzionu. Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou a zpět, po řece Vltavě.
zobrazeno: 11275x
zpět na hlavní stranu 1234
Newsletter

Chcete dostávat emailem informace o inzerátech, která vás zajímá?

Přihlašte se k odběru newsletteru! Přihlásit
Copyright © 2012-2014 AKTIVITY s.r.o.